Головна Абітурієнтам Студентам Повiдомлення Галерея Головний ВНЗ Новини Досягнення

Структура


Керівництво філії

Відбіркова комісія

Бiблiотека


 

Загальна інформація:


Основними джерелами інформаційного забезпечення викладачів і студентів Миколаївської філії є бібліотека та електронні засоби інформації.

Загальний фонд друкованих видань бібліотеки 3708 назв і 21444 примірників. З них: книги --- 3618 назв, 15234 примірників; періодичні видання --- 9 назв, 4949 примірників; методичні матеріали --- 41 назви, 1026 примірників; інші видання (ГОСТи, НТД, дисертації та ін.) --- 40 назв, 235 примірників.

Загальний фонд на електронних носіях: електронні варіанти книг --- 1100. Основними категоріями користувачів, на які орієнтована бібліотека є професорсько-викладацький склад та студенти денної і заочної форм навчання. У процесі роботи використовуються комп'ютерні технології. Для цих цілей створена зведена картотека комплектування.

З метою покращення інформаційного забезпечення студентів Миколаївська Філія уклала угоду про надання послуг користувачам бібліотечного фонду з Центральною бібліотекою м. Миколаїва ім. М.Л. Кропивницького; договір на інформативно - бібліотечне обслуговування з Миколаївською обласною центральною науковою бібліотекою ім. О. Гмирьова.


Європейський университет 2007 - 2050© при підтримці порталу BezXlama.ru